Reklama

Obróbka metalu wymaga zastosowania wytrzymałych narzędzi, takich jak przecinarki taśmowe i tarczowe. Dobór odpowiedniej maszyny usprawnia pracę i wyraźnie wpływa na efektywność podejmowanych czynności. W naszej ofercie dostępne są przecinarki grawitacyjne, półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane, które spełnią oczekiwania profesjonalistów. Posiadamy także proste modele ręczne, umożliwiające wykonywanie mniej skomplikowanych prac.

Przecinarki taśmowe Bomar

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym, eksperckim poziomie. W swojej pracy stawiamy na fachowość, nieustanny rozwój i szerokie spektrum działania. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i serwisem. W trakcie dziesięcioletniej obecności na rynku sprzedaliśmy przeszło 2000 maszyn i 50 000 części. Przeszło 1000 razy wykonywaliśmy usługi związane z serwisowaniem. W naszej ofercie można znaleźć 100 modeli maszyn służących do obróbki metalu. Zakup urządzenia w naszej firmie wiąże się z 12- lub 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Certyfikowane maszyny, zanim zostają wysyłane do klienta, przechodzą drobiazgowe testy. Chcemy być pewni, że realizacja każdego z zamówień przebiega fachowo, a klient otrzyma całkowicie sprawną maszynę. Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Asortyment zgromadzony w naszym magazynie systematycznie się powiększa. Można znaleźć u nas oryginalne części do przecinarek taśmowych Bomar. Oferujemy najwyższą jakość w korzystnej cenie.

Serwis przecinarek Bomar

W zakres naszej działalności wchodzi również serwisowanie urządzeń – zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. Pozostajemy do usług klientów 27 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, mając świadomość, że w pewnych okolicznościach awarie wymagają natychmiastowego usunięcia. Szybko i skutecznie naprawiamy usterki, pobierając za to niewielkie opłaty. Ich dokonywanie jest konieczne jedynie wówczas, gdy upłynął okres gwarancyjny lub gdy gwarancja nie obejmuje określonej czynności.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? W związku z doświadczeniem i wiedzą, jakie posiadamy dzięki wieloletniej aktywności na rynku, jesteśmy w stanie w pełni zaspokajać potrzeby klientów, którzy zdecydowali się obdarzyć nas zaufaniem. Terminowość, profesjonalizm i sprawne działanie – to najważniejsze cechy, które sprawiają, że można na nas polegać. Znamy się na pracy, którą wykonujemy i chętnie służymy swoją wiedzą. Aby się o tym przekonać, wystarczy skontaktować się z nami w wybrany sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : Bomar-poland.com.pl

Polecane książki

Programowalne moduły Ethernetowe w przykładach

portal automatyki

Marcin Chruściel Książka jest kompendium poświęconym nowoczesnym, programowalnym i konfigurowalnym interfejsom s...

Programowanie sterowników PLC w języku drabinkowym

portal automatyki

Stanisław Flaga Współczesne sterowniki stosowane w systemach automatyki są urządzeniami niezwykle e...

Programowanie sterowników PLC zgodnie z normą IEC61131-3 w praktyce

portal automatyki

Kacprzak Sławomir Założeniem twórców normy IEC 61131-3 było ujednolicenie i normalizacja s...

Automatyka Technika Regulacji

portal automatyki

Andrzej Dębowski Niniejsza książka jest poświęcona praktycznym zagadnieniom projektowania jednoobwodowych układów a...

Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

portal automatyki

Janusz Kwaśniewski Sterowniki S7-300 z firmy SIEMENS oraz oprogramowanie do niego S...

Uczelnie Techniczne

Sonda - Automatyka

Których producentów sterowników PLC preferujesz?

Delta - 4.8%
Fatek - 13.5%
GE Fanuc - 56.7%
Hitachi - 8.7%
LG (LS) - 10.6%
Omron - 38.5%
Rockwell Automation - 19.2%
Schneider Electric - 13.5%
Siemens Simatic - 58.7%
Teco - 4.8%
Inne - 21.2%
Głosowanie zostało zakończone : 31 Gru 2017 - 00:00

Targi:

Reklama
Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy


.