Reklama

Dodane Produkty:

APONE - Bezprzewodowy rejestrator wilgotności i te...
 Wi-S00R1EB to bezprzewodowy, zasilany bateryjnie rejestra...
Producent: APONE
Dystrybutor: AP AUTOMATYKA
Nowy miernik aktywności wody HygroLab Rotronic
 Miernik nowej generacji, HybroLab firmy Rotronic to urząd...
Producent: Rotronic
Dystrybutor: AP AUTOMATYKA
Ekonomiczne, falowodowe przetworniki poziomu SIL 2...
 Eclipse 700 to najnowsze radarowe przetworniki poziomu fi...
Producent: Magnetrol
Dystrybutor: MERCON
Tester igłowy
- Automatyzacja procesów produkcyjnych
- Testery i...
Producent: DARNOK
Dystrybutor: DARNOK
Tester igłowy
- Automatyzacja procesów produkcyjnych
- Testery i...
Producent: DARNOK
Dystrybutor: DARNOK

Utrzymywanie odpowiednich temperatur w trakcie procesów produkcyjnych w różnych przedsiębiorstwach może mieć bardzo duże znaczenie. Zarówno jakość wytwarzanych produktów, czy też bezpieczeństwo maszyn oraz pracujących ludzi może być bezpośrednio od nich zależna. Istotną sprawą jest więc to, by temperatury panujące w halach, magazynach, sklepach, itp., utrzymywane były na odpowiednim poziomie.

Taką sytuację jest w stanie zapewnić odpowiednio dobrana klimatyzacja przemysłowa. Warto o to zadbać, zwłaszcza jeśli na naszych barkach spoczywa bezpośrednia odpowiedzialność za jakość powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych.

1.    Klimatyzacja na miarę XXI wieku

2.    Klimatyzacja przemysłowa - rozwiązania, po które warto sięgnąć

3.    Oxycom Polska - Systemy klimatyzacji przemysłowej

Klimatyzacja na miarę XXI wieku

Jedną z firm zajmujących się nowoczesnymi systemami wentylacji i klimatyzacja przemysłowej jest Oxycom Polska. Dysponuje ona odpowiednią wiedzą, fachowym zapleczem oraz możliwościami, które pozwalają na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń związanych z takimi zagadnieniami jak chłodzenie hal produkcyjnych. Ich osiągnięcia w tym zakresie podkreślają liczne nagrody oraz realizację rozwiązań klimatyzacyjnych dla wielu podmiotów gospodarczych w całym kraju. Dobrze dobrana klimatyzacja hal przemysłowych w znaczący sposób obniża koszty korzystania z takiego dobrodziejstwa i co ważne w zdecydowany sposób podnosi komfort pracy w takich miejscach. Dzięki temu możemy liczyć na to, że wydajność pracy wzrośnie, a także na to, że mniej będzie wypadków, gdyż nadmierna temperatura może wpływać na koncentrację pracowników. Ważnym faktem jest także to, że nowoczesne systemy klimatyzacyjne mogą błyskawicznie reagować na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, dzięki czemu dostosowują się do wszelkich zmian w czasie realnym. System też potrafi zbierać dane z długich okresów czasu, dzięki czemu łatwiej mu będzie podjąć odpowiednie działania w niedalekiej przyszłości, uwzględniając przy tym coraz bardziej szczegółowe dane.

Klimatyzacja przemysłowa - rozwiązania, po które warto sięgnąć

Zastanawiając się nad różnymi możliwościami rozwiązań technicznych, mogących się przysłużyć do poprawy jakości powietrza, warto skorzystać z pomysłów, jakie ma nam do zaproponowania Oxycom. Jedną z opcji, którą na pewno warto wziąć pod uwagę są systemy klimatyzacji przemysłowej IntrCooll. Ten nowoczesny system chłodzący wykorzystuje naturalną metodę chłodzenia, nazywaną chłodzeniem wyparnym. W przypadku tego systemu dochodzi do chłodzenia dwustopniowego, które jest bardzo efektywne i pozwala zaoszczędzić nawet do osiemdziesięciu procent pieniędzy, które normalnie wydalibyśmy na chłodzenie pomieszczeń. Niższe koszty bezpośrednie pozwalają na przesunięcie tak powstałych oszczędności na inne odcinki naszej działalności. W budynkach wytwarza się korzystny mikroklimat, który będzie sprzyjał lepszej pracy. Klimatyzacja hal w systemie IntrCooll może w znaczący sposób wpłynąć na zużycie wody w systemie, obniżając je. Co ważne klimatyzacja tego typu nie tworzy w halach stref nadmiernie wychłodzonych lub ocieplonych. Jest to o tyle ważne, że częste przechodzenie ze strefy do strefy w ciągu danej zmiany może owocować przeziębieniami, czy też grypą. Takie sytuacje z kolei mogą zaowocować zwiększoną absencją w pracy, a to będzie miało bezpośrednie przełożenie na poziom produkcji, a także potencjalny zysk. Sprawdź więcej szczegółów technicznych dotyczących systemu klimatyzacji przemysłowej Oxycom: https://www.oxy-com.pl/urzadzenie-chlodzenie-hal/.

Oxycom Polska - Systemy klimatyzacji przemysłowej

Optymalizacja procesów chłodzenia, znaczne obniżenie kosztów, maksymalizacja potencjalnych zalet, nieskomplikowany montaż w pomieszczeniach, czynią z systemów klimatyzacyjnych Oxycom bardzo atrakcyjny produkt. Wdrożenie rozwiązań Oxycom to nowa jakość dla Twojej firmy. Oszczędności, które generują te urządzenia, będzie można przeznaczyć na dalsze inwestycje. Bezpośrednio na stronie firmy (Oxy-com.pl) można też skorzystać z przejrzystego formularza kalkulacyjnego. Wpisujemy tam podstawowe dane dotyczące budynków, w których chcemy zamontować dane urządzenia i przesyłamy wypełniony formularz do firmy. Na tej podstawie otrzymujemy wstępne obliczenia, które pozwolą się nam zorientować, ile będzie nas kosztował system klimatyzacyjny w naszym przedsiębiorstwie. Takie usprawnienie pomoże nam zastanowić się nad rozwiązaniami, które zamierzamy wdrożyć w życie. Bezpośredni kontakt z konsultantami pozwoli nam także na uzyskanie informacji, które pomogą nam wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Budynek budynkowi nierówny, profile produkcyjne także mogą wymagać zindywidualizowanych pomysłów, uszytych na miarę potrzeb. Stąd też ważne jest by znaleźć taki patent, który zadowoli wszystkich. Jeśli chcielibyśmy zobaczyć jak dane systemy klimatyzacyjne sprawdziły się w rzeczywistości, możemy zajrzeć do zakładki "realizacje". Tam będziemy mogli się zapoznać z tym, co fachowcy z Oxycom Polska byli w stanie stworzyć na potrzeby konkretnych klientów. Współpraca z solidną oraz konkretną firmą na pewno będzie owocnym rozwiązaniem.

Polecane książki

Sterowniki SIMATIC S7-1200 w praktyce inżynierskiej

portal automatyki

Janusz Kwaśniewski Monografia w sposób metodyczny i przyjazny opisuje zastosowanie sterownika S...

Inteligentny dom i inne systemy sterowania w 100 przykładach

portal automatyki

Janusz Kwaśniewski Książka w sposób metodyczny i przyjazny opisuje zastosowanie sterownika L...

Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

portal automatyki

Janusz Kwaśniewski Sterowniki S7-300 z firmy SIEMENS oraz oprogramowanie do niego S...

Elementy, urządzenia i układy automatyki

portal automatyki

Jerzy Kostro Publikacja jest przeznaczona dla uczniów technikum elektronicznego, sp...

Automatyka Technika Regulacji

portal automatyki

Andrzej Dębowski Niniejsza książka jest poświęcona praktycznym zagadnieniom projektowania jednoobwodowych układów a...

Uczelnie Techniczne

Sonda - Automatyka

Których producentów sterowników PLC preferujesz?

Delta - 4.8%
Fatek - 13.5%
GE Fanuc - 56.7%
Hitachi - 8.7%
LG (LS) - 10.6%
Omron - 38.5%
Rockwell Automation - 19.2%
Schneider Electric - 13.5%
Siemens Simatic - 58.7%
Teco - 4.8%
Inne - 21.2%
Głosowanie zostało zakończone : 30 Kwi 2020 - 00:00
Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy


.