Reklama

Artykuły Techniczne

Dlaczego warto zainwestować w dobrą automatykę do bram?

portal automatyki

Automatyka do bram garażowych jest rozwiązaniem stosowanych w coraz większej ilości posesji. Poniżej opiszemy cechy ...

Od automatyki do inteligentnego domu

portal automatyki

Rozwój technologii sprawia, że to, co jeszcze do niedawna wydawało nam się nieosiągalne, funkcjonuje już ...

Dodane Produkty:

Proficy Plant Applications
 Proficy Plant Applications to system MES, umożliwiający m...
Producent: GE Digital
Dystrybutor: VIX Automation
Proficy Historian
 Proficy Historian jest przemysłowym systemem archiwizacji...
Producent: GE Digital
Dystrybutor: VIX Automation
Proficy Webspace
 Proficy Webspace jest prostym w użyciu, w pełni funkcjona...
Producent: GE Digital
Dystrybutor: VIX Automation
Dream Report dla Proficy
 Profesjonalne i przyjazne dla użytkownika narzędzie do ra...
Producent: GE Digital
Dystrybutor: VIX Automation
Proficy SCADA iFIX
 Niezawodne oprogramowanie do wizualizacji i sterowania pr...
Producent: GE Digital
Dystrybutor: VIX Automation

okablowanie Każdy specjalista zajmujący się instalacjami zna koszmar w postaci kłębowiska nieoznakowanych kabli i komponentów. Profesjonalne etykiety identyfikacyjne pozwalają wyeliminować tę przyczynę frustracji i przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy. Przy użyciu drukarki mobilnej marki Brady można wydrukować dowolną wymaganą etykietę w kilka sekund, łącznie z etykietami wykrawanymi lub niestandardowymi.


Elastyczne rozwiązanie do oznaczania przewodów
Etykiety owijane, dostępne w wielu kolorach, z wysokiej jakości warstwą samoprzylepną, stanowią najpopularniejsze rozwiązanie umożliwiające profesjonalne oznaczanie kabli i przewodów. Tekst informacyjny lub kod można wydrukować wielokrotnie na każdej etykiecie, co zapewnia ich pełną widoczność pod dowolnym kątem. Często używa się samolaminujących etykiet owijanych, odznaczających się większą trwałością i czytelnością. Firma Brady oferuje etykiety samolaminujące i owijane w dużym wyborze kolorów, zarówno w wersji wykrawanej, jak i taśmy ciągłej, z możliwością zadrukowania na miejscu przy użyciu drukarki mobilnej marki Brady.

 

 


Oznaczenia z możliwością przenoszenia
Koszulki termokurczliwe odznaczają się trwałością i dobrym przyleganiem do powierzchni, a jednocześnie umożliwiają łatwe przeniesienie oznaczenia w żądane miejsce. Należy nasunąć etykietę na kabel przed jego podłączeniem. Po podłączeniu kabla należy umieścić koszulkę termokurczliwą w żądanym miejscu i podgrzać, aby się skurczyła i ściśle przylegała do powierzchni kabla. Przy użyciu dowolnej drukarki mobilnej marki Brady można umieszczać dowolne nadruki na wysokiej jakości koszulkach termokurczliwych w różnych kolorach, bezhalogenowych, odpornych na działanie oleju napędowego i temperatury, dostosowując je w ten sposób do konkretnych wymagań i norm.

 

Nie można zapominać o oznaczaniu komponentów
Firma Brady oferuje rozwiązania w zakresie etykiet identyfikacyjnych komponentów drukowanych na miejscu, jak na przykład etykiet zastępczych płytek grawerowanych, wykonanych z pianki polietylenowej oraz laminowanego poliestru. Takie etykiety odznaczają się wypukłym profilem, co upodabnia je do płytek grawerowanych, są jednak znacznie tańsze oraz odznaczają się większą elastycznością.

 

Na miejscu i na żądanie
Istnieje wiele metod zaopatrywania się w potrzebne rozwiązania identyfikacyjne, jednak najbardziej elastycznym z nich jest drukowanie własnych etykiet na miejscu, w zależności od zapotrzebowania. Nowoczesne mobilne drukarki etykiet, jak BMP™21-PLUS i BMP™41 lub BMP™51 i BMP™53, są wyposażone w funkcję automatycznej kalibracji, dzięki czemu można z łatwością i w pełni wykorzystywać ich wszechstronne możliwości tworzenia etykiet różnego rodzaju, w tym etykiet ciągłych i wykrawanych, pozwalających na łatwe oznaczanie dowolnych kabli lub komponentów.

 

Większe drukarki mobilne, jak na przykład BMP™71, zapewniają jeszcze większą elastyczność, umożliwiając nawet drukowanie etykiet niestandardowych oraz oznaczeń na różnego rodzaju koszulkach termokurczliwych, etykietach owijanych, flagach, oznaczeniach oraz etykietach komponentów.

 

Dzięki wysokiej jakości drukarce marki Brady oraz kilku kasetom z ulubionymi, trwałymi rozwiązaniami identyfikacyjnymi, oznaczanie kabli i komponentów staje się proste i pomaga przygotować instalację pod kątem przyszłych modernizacji lub prac konserwacyjnych.


Po wysłaniu wiadomości e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. otrzymasz nasz bezpłatny przewodnik „Oznaczanie kabli i komponentów wszelkiego rodzaju”, który pozwoli Ci się zapoznać z naszymi najpopularniejszymi, profesjonalnymi rozwiązaniami do oznaczania kabli i komponentów.

 

--------------------------------------------------

Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Ocena użytkowników: / 0 SłabyŚwietny 

Polecane książki

LabVIEW w praktyce

portal automatyki

Marcin Chruściel Książka jest poradnikiem przygotowanym z myślą o elektronikach i a...

Automatyka Podstawy teorii

portal automatyki

Andrzej Dębowski Automatyka jest to dyscyplina naukowa dotycząca technicznych aspektów wykorzystania m...

Elektromagnesy prądu stałego dla praktykówElektromagnesy prądu stałego dla praktykówElektromagnesy prądu stałego dla praktyków

portal automatyki

Witold Jaszczuk Książka jest bardzo przystępnie napisanym podręcznikiem-poradnikiem dla wszystkich, którzy i...

Miernictwo elektryczne i elektroniczne

portal automatyki

Parchański Józef Podręcznik zawiera materiał nauczania przedmiotu - miernictwo elektryczne i elektroniczne, n...

Układy wykorzystujące sterowniki PLC. Projektowanie algorytmów sterowania

portal automatyki

Bogdan Broel-Plater Do automatyzacji procesów przemysłowych powszechnie stosowane są st...

Uczelnie Techniczne

Sonda - Automatyka

Których producentów sterowników PLC preferujesz?

Delta - 4.8%
Fatek - 13.5%
GE Fanuc - 56.7%
Hitachi - 8.7%
LG (LS) - 10.6%
Omron - 38.5%
Rockwell Automation - 19.2%
Schneider Electric - 13.5%
Siemens Simatic - 58.7%
Teco - 4.8%
Inne - 21.2%
Głosowanie zostało zakończone : 30 Kwi 2020 - 00:00
Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy Automatyka, portal automatyki, automatyzacja, sterowanie, aparatura pomiarowa, kontrola, sterowanie, napędy


.